1. Fazla eşya kalabalığı olmayan ve sadece 1+0 veya 1+1 evde yaşayan bekar veya öğrencilerin en büyük sorunlarından biride evden getirmek istedikleri bazı eşyaların taşınma işlemidir. Bir kamyoneti bile doldurmayan bu eşyalar için ister istemez nakliye ücreti mesafeye göre belirlenmekte ve hareket eden aracın standart fiyatı üzerinden taşımacılık hizmeti verilmekte. Buda aile bütçesine biraz fazla gelmektedir. Hatta bu şekilde aile evinden kendi evine eşya getirmek yerine ikinci el eşya satan yerlere müracaat etmektedirler. Bu durumda hem eşya fazlası oluşmakta hemde mali olarak zorluk çekilmektedir.

Parça eşya taşımacılığı da denen parsiyel taşımacılık bu durumda devreye girerek kargo işlemi görmektedir. Kargo demişken neden kargo ile göndermeyelim de diyebilirsiniz, fakat kargodan farkımız eşyalarınızı evinizden özel şekilde sökerek ambalajlayarak, gideceği yere götürüp orada da monte ederek hem kargo hizmetinin getir götür işleminden daha fazla işçilik yapıp hemde daha ekonomik imkan sunmaktayız

Parça eşya taşıması, evden eve nakliye işlemindeki hizmeti şehir içi ve şehirler arası olarak sadece parça eşyalar için yaparak aynı yöne gidecek diğer parça eşyalarla aynı kamyonda nakliye işleminin yapılması hizmetidir. Bu şekilde bir kaç veya daha fazla müşterinin bir kamyona yüklenmesi ile verilen bu hizmette yapılan hizmet ücreti de buna göre bölünerek ekonomik olmakta. Amaç aracın boş gitmemesini sağlayarak ücreti müşteriler arasında paylaştırmaktır. Sonuçta bir kamyon marşa bastığında ne taşıdığından ne kadar taşıdığından ziyade gideceği yerin mesafesini baz alacaktır.
Nakliye işlerin içinde yer alan parça taşımacılıkiçinde müşterilerin en çok tereddütte kaldıkları konu ise gönderilerinin diğer gönderilerle karışarak yaşanacak sorunların olma ihtimalidir. Biz uzun yıllar hizmet veren bir şirket olarak bu işlemi güvenli bir şekilde yapmakta ve alınacak eşyalardan oluşan bir sözleşme imzalayarak güvenliği konusunda tüm sorumluluğu üzerimize almaktayız.

Nakliye hizmetlerinde amaç en uygun şekilde eşyalarınızı, oldukları yerde söküp kırılma, çizilme gibi risklerini ortadan kaldırarak, ambalajlayarak güvenliklerini sağladıktan sonra kamyonlara yerleştirip yine aynı şekilde gideceği yere ulaştığında sözleşmede yer alan parçaları yerleştirip birleştirerek sapa sağlam teslim etmektir.
Öğrencilerin baba ocağından ayrılıp, kendi evlerine çıkma sevinçleri bu yaşanan olumsuzluklar nedeni ile ne yapacağız nasıl götüreceğiz düşüncelerini biz sevince döndürerek, onlara en ekonomik olarak nakliye işlemlerini müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak gerçekleştiriyoruz.

Evden alınan öğrenci veya bekarların parça eşya taşımacılığını yaptırmak istedikleri nakliyeleri ister istemez hemen adrese teslim edilemeyebiliyor. Bu süre içinde parça eşyalarınız ambalajlandıktan sonra teslim adresine gönderileceği bir kaç gün için depo hizmetleri ise firmamız tarafından sağlanmaktadır. Tüm yaptığımız işlemlerde ise müşteri memnuniyeti, güvenlik ve kaliteli hizmeti, işinde profesyonel ekip arkadaşlarımız ile taşıma işlemi yaptığımız araç filomuzla hizmet kalitemizi her geçen gün arttırarak gelişmekteyiz. Bizim için müşteri memnuniyeti hele hele öğrenci hayatına atılan gençlere ve yeni tayin olmuş bekarlara bu hizmeti vermenin huzurunu da yaşamaktayız.