Hakkımızda
Bilgilerinize sunduğumuz bu kısa tanıtım yazısı ile firmamız YORULMAZ NAKLİYAT hakkında fikir sahibi olacağınızı ümit ediyoruz. Bu itibarla da birlikte çalışma olanağı bulacağımız inancını taşımaktayız.

FİRMAMIZ YORULMAZ Nakliyat 2010 yılında İstanbul’da  kurulmuştur. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet  verebilmek, kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir.  En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen YORULMAZ NAKLİYAT uzman kadrosu ile firmaların taşıma/ lojistik taleplerine cevap vermektedir. Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan YORULMAZ NAKLİYAT , faaliyette bulunduğu Nakliye ve  lojistik hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir .

YORULMAZ NAKLİYAT; TAŞIMACILIK , İstanbul’da İstanbul halkına ve Türkiye’nin bütün illerinde ev eşyası taşımacılığı yapmaktadır. Biz Yorulmaz şirketi olarak, evden eve taşımacılık da müşteri memnuniyetini en üst safada tutmaktayız. Firmamız ev taşımacılığında Türkiye’nin en iyi ve en güçlü firmalarındandır. Zamanın teknolojisi ve üst düzey işgücümuz ile YORULMAZ NAKLİYAT ev eşyalarınızı bir yerden istediğiniz başka bir yere hiçbir zarar görmeden taşıyor.

Firmamız YORULMAZ Nakliyat siz müşterilerimizin yüzünü daima gülümsetir.