Esenler evden eve taşıma firması

Gelişen teknoloji ile birlikte adım adım işimizi iş gücümüzü filomuzu kadrolu ekip personellerimizi hep geliştirdik geliştirmeye devam ediyoruz edeceğiz ve şu anda haneden haneye nakliyat sektörün tepe noktasındayız. tabi ki senerdir bizleri ayakta tutan  müşteri memnuniyetidir. müşteri memnuniyetini her vakit ön tasarıda tutan firmamız. daimi yenilikler yaparak müşteri potansiyelini genişleterek yoluna emin adımlarla devam etmektedir.Her işte olduğu gibi taşıma işinde deneyim çok çok ehemmiyetlidir. eyer iş ile ilgili deneyiminiz yoksa yıllarca ayni işte ayakta durmanız olanaksız.

Unutmamamız şart olan en ehemmiyetli etken dürüstlüktür. taşıma işinin personeli personeli çok çok ehemmiyetli vedürüst olmalı. ve her gün fark hanelerde çalıştığı için Hiç bir şeye tenezzül etmemelidir.firmaya personel kazandırırken aylarca çeşitli testlere tabi meblağız. testi başarıyla bitirmeyene  yer yok  bizde.Evini bizimle taşıyan her zaman bizden mutlu ayrılmıştır. ve yüzlerce müşteri göndermiştir bize ayrı olarak firmamızın başka bir özelliği ( AİLE ) Firması oluşudur. çok daha dikkatli çok daha titiz iş yapmamızı gerektirir. 

Hane Taşıma şuuru ile hizmet etmek bizim işimiz bu sektöre kimi kendini bilmez,daha doğrusu işi bilmeyen firmalar ilave etmekte ve buda haneden haneye nakliyat sektörünü yaralamaktadır,firma seçimi çok ehemmiyetli ve bir o kadar kolaydır,çalışma sitemimiz ister komple haneden haneye nakliyat ister parsiyel ister müşteri kolileme işlemini kendi yapsın ehemmiyetli olan müşterinin ne istediği ve bizim neler yapabieceğimizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.