HANEDEN HANEYE NAKLİYAT ÜCRETİ HESAPLAMAK

HANEDEN HANEYE NAKLİYAT ÜCRETİ HESAPLAYIN

Sadece haneden haneye nakliyat yapılacak eşyanın taşınacağı iki şehir arasındaki mesafeyi hesaplamak her ne kadar yararlı olsa da yeterli değildir. Bu arada bu hesaplama tam doğru ve bilgilendirici değildir. Haneden haneye nakliyat ücreti eşyalarınızın hacminden tutun taşınılacak evin konumu ve özelliklerine kadar bir çok etkene göre değişmektedir. Yorulmaz  Haneden Haneye Nakliyat olarak biz; şehirler arası haneden haneye nakliyat ücretlerini ve şehir içi haneden haneye nakliyat ücretlerinde size en iyi ücreti sunmayı taahhüt ediyoruz.

HANEDEN HANEYE NAKLİYAT ÜCRETİNDE TEK İSTİKAMETLİ VEYA ÇİFT İSTİKAMETLİ FİYAT

Şehirler arası haneden haneye nakliyat ücreti hesaplanırken nakliye aracının eşyayı götürürken dolu, eşyayı indirdikten sonra ise dönüş evresinde boş olarak geri geleceği düşünülerek geri gelirken karşılaşılacak maliyetller de ücrete katılmaktadır. Bir takım vakit eşyalarının taşınmasını isteyen müşterilerimiz (bilhassa kamu görevlilerinin tayini sırasında) karşılıklı olarak atandıkları yerdeki arkadaşlarıyla anlaşarak vb. aracın dönüşte boş gelmemesini sağlayabilmektedir. Bu gibi vaziyetlerde fiyatlarda azalma olabilir ve bu nakliyat ücretine pozitif tesir yapacak şekilde yansıyabilir.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT ÜCRETLERİNE ETKİ EDEN ETMENLER

Şehirler arası nakliyat ücretlerine tesir eden faktörlerin başında şehirler arasındaki mesafe gelse de, aynı şehrin değişik kazaları arasındaki mesafe hasebiyle ücretlerde farklılık olabilmektedir. Bu yüzden ücret hesaplaması yaparken kazalar arası hesaplama yapmanız daha meblağlı sonuçlar ele geçirmenizi sağlayacaktır.

Not: Türkiyede kullanılan yakıt fiyatları nedeniyle ucuz nakliyat hizmeti veren bir firma ile çalıştığınızda kimi negatifliklerle karşılaşmanız çok olasıdır. Unutulmamalıdır ki ucuz nakliyat fiyatları kalitenin olmadığı mananına gelmektedir. Eşyalarınızın emniyeti ve taşınma sürecinin meselesiz geçmesi için  lütfen nakliye firmanızın, personelini, araçlarını, K3 Yetki dokümanı olup olmadığını ve referanslarını inceleyiniz. Yorulmaz  Haneden Haneye Nakliyat 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.