İstanbul ev taşımada en iyi firmalardan biri Yorulmaz Evden Eve Nakliyat!

Firmamız İstanbul genelinde şehiriçi ve diğer şehirlerimize şehirlerarası haneden haneye nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Haneden haneye nakliyat hizmetlerimiz de paketleme, mobilyaların de-montaj ve montajı, beyaz eşyalarınızın sökme ve irtibatlarının yapılması, mutfak ve salonda bulunan cam ve porselen türü kırılacak eşyalarınızın paketlenip kolilenmesi ve askıdaki giysilerinizin askılı dolaplarda taşınması işlemleri titizlikle gerçekleştirmektedir. Hizmetlerimiz tam kapsamı geniş olup, sigortalı taşımacılık yapılmaktadır.

Haneden haneye nakliyat işlemleri ön müzakere, eşyaların yerinde görülmesi, fiyatlandırma, taşıma, teslimat ve ödeme şeklinde belli bir program dahilinde gerçekleştirilmektedir.

Firmamız şehiriçi ve şehirler arası haneden haneye nakliyat hizmetlerinde eşyanızın miktarına göre araç seçimi ve taşıma personel sayısını belirleyebilmek için ekspertiz hizmeti vermekte ve bu çalışma ile taşınmanızın meselesiz gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Haneden haneye nakliye işlemlerinde tüm paketleme işlemlerimiz havalı naylon kraft kağıtlarla yapılmaktadır. Büyük boyuttaki tüm eşyalarınız bu malzemeden paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.