İstanbul Göktürk ve çevresi nakliyat firması

Yorulmazevden eve nakliyat olarak bize eriştiğiniz andan itibaren çalışmalarına tüm hızıyla başlar ve siz değerli dostlarıımızın bilgisi dahilinde eşyanın taşınacağı vakit saat ve eşya bilgilerini not alarak taşınacağı güne eşyaların gereksinim duyan ekipmanları taşınacağı günün evvelinden eksiksiz ve fazlasıyla hazır bulundurmaktayız meselesiz ve pratik hanenizin taşınma işlemini gerçekleştireceğimizi görecek ve hoşnut kalacaksınız haneden haneye işinde tecrübe yapmış elaman kadromuzla eşyalarınız kaliteli malzemelerimiz ile sarılı toplanması şart olan eşyalar kaliteli kolilerimiz ile muhafaza edilerek taşınmaktadır mobilya gibi marangozluk işi isteyen eşyalarınız marangoz elamanımız tarafından sökülüp aynı şekilde müesseseniz gerçekleştirmektedir. 

TAŞINMA TASARISI

Taşınmaya hazırlanmanın ilk adımı tasarılamayla başlar. Taşınmaya en az 4 hafta evvelce hazırlık yapılmalı ve haneden haneye nakliyat bitene kadar tüm mertebeler belirlenmelidir. Yeni hane ne zaman tutulacak, evden eve nakliyat firması ne zaman kararlaştırılacak gibi ehemmiyetli mertebelerin ne zaman yapılacağı belirlenmelidir. Taşınma tasarısı sizi olası gecikmeler ve ertelemelerden doğacak aksilik ve fiyatlardan kurtaracaktır. 

EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI SEÇMEK

Evden eve nakliyattın en ehemmiyetli mertebesi nakliye firmasına karar verme mertebesidir. Firmalara karar verirken tek referansınız evden eve nakliyat ücreti olmasın. Seçeceğiniz firmaya karar verirken arama motorlarında ilk sıralarda bulunan bir hayli evden eve nakliyat firmasının yalnızca komisyonculuk yaptıklarını ve sizinle anlaştıktan sonra en iyi ücreti veren firmayı taşınma günü kapınıza göndereceğini unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.