İstanbul öğrenci ev eşyası taşımacılığı

Yorulmaz evden eve nakliyat hizmetlerinden istifade ederek talebe eşyalarınızı uygun ücrete taşıma olanağı bulabilirsiniz. Nasıl mı? Türkiye’nin 81 şehrine parça eşya nakliyesi yapan firmamıza erişerek hane eşyalarınızın miktarını ve taşınacağınız şehirler ile ilgili ayrıntılı bilgi vererek en uygun ücret avantajlarından istifade edebilirsiniz.

İstanbul’da bulunan firmamız bu sayede Ege ve Marmara bölgesi başta olmak üzere hane eşyalarınızı yurdun dört bir yanına taşıma olanağı sağlamaktadır. Türkiye’nin her şehrinde müessesesel çözüm ortakları bulunan şirketimiz sizlerin istediği vakit dilimine uyarak taşıma işleminizi vaktinde ve meselesiz bir şekilde sunmaktadır.

Yorulmaz evden eve nakliyat taşımacılık üzerine yapmış olduğu çalışmalar ile Türkiye’de ilk ve tek patentli nakliye firması olma özelliğimiz siz değerli müşterilerimizden almış olduğumuz destek sayesindedir.

Değerli öğrenci kardeşlerimiz firmamıza +90 539 601 02 76 nolu çağrı merkezimizden 7/24 erişebilirler. Talebelerimize %20 indirim kampanyamızdan yalnızca talebe kimlik kartlarını ibraz ederek istifade edebilirler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.