Paketleme ve Ambalaj İstanbul Nakliye

Ambalajlama hizmeti haneden haneye nakliyat hizmetinin en ehemmiyetli bölümüdür. Yorulmaz evden eve tarafından görevlendirilen uzman taşıma personellerimiz, eşyalarınız darbelere ve taşınırken yaşanacak olan sarsıntılara dayanıklı olsun diye balonlu naylonlarla ambalajlanmaktadır.

Eşyalarınıza haneden haneye nakliyat hizmeti esnasında zarar gelmemesi için en doğru ambalajlama seçimi yapılır ve dikkatlice eşyalarınız paketlenir. Yeni hanenizde veya iş yerinizde de aynı özenle eşyalarınızın paketleri açılarak yerlerine yerleştirilir.

Yorulmaz evden eve firmasının paketleme personelleri özenle kırılma tahlikesi olan cam eşyaları, mobilyaları eklenti yerlerinden sökerek ambalajlar ve taşıdıkları yerde tekrar birleiştirirler. Bu şekilde eşyaların taşınmasında hasar sıfıra indirilmektedir. Eşyanıza verdiğimiz ehemmiyeti, kullandığımız kaliteli ambalajlama malzemelerinden ve personelimizin paketleme tekniğinden anlayabilirsiniz.

Eşyalarınızın yüklenmesi ve boşaltılması, mobilyalarınızın ve cam eşyalarınızın güvenli olarak yerine erişebilmesi için ihtiyaç duyulan olan bütün sargı işleri ve her türlü mobilyanızın montesi ve demontesi uzman kadrolarımızla yapılmaktadır.

Ambalajlamada; eşyanın cinsine, özelliğine ve boyutlarına göre çeşitli ebatlarda; beyaz kraft karton kutular, kapitoneler, balonlu naylonlar ve bol miktarda kağıt kullanılmaktadır. Özel eşyalarınız, hassas elektronik eşyalarınız veya paha biçilemez sanat yapıtlarınız büyük bir özenle taşınır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.