Şehir içi ve şehirler arası nakliyat

Şehirler Arası nakliyat, önceden ciddi zorluklara kapı aralayan ve bugünde şayet ciddi müessesesel firmalarla çalışmazsanız aynı zorlukaların devam ettiği ve eşyalarınızın hasar gördüğü kullanılamaz hale geldiği bir taşıma şeklidir.

Geçmişte olduğu gibi bugünde şehirler arası nakliyat’ta ciddi büyüklükte yatırım yapmış olan Yorulmaz haneden haneye nakliyat İstanbul merkezli olup Türkiyenin her köşesine eşyalarınızı zarar görmeden taşır.

Bu konuda Türkiyenin en iyi firması olmayı amaçlayan firmamız her geçen gün şehirler arası nakliyat sektöründe büyümeye ve hizmet ağını genişletmeye devam etmektedir.

Bizlere web sitemiz’den büro telefonlarımızı arayarak yada internet sitemizdeki form mail aracılığıyla  ileti atarak ulaşabilirisniz.

Bizim le anlaşarak en kısa müddette eşyalarınızın toplanıp büyük bir özen ile taşınmasını sağlayabilirsiniz ..

Firmamız istediğiniz şehrin mesafesi ve kilometresini göze alarak size bir ücret tarifesi çıkaracaktır. Bu fiyat tarifesi genelde eşyalarınızın gideceği şehirdeki apartmanın konumuna,vaziyetine,eşyalatınızın az veya çok olmasına bağlıdır.

Sonradan mesele olmasın diye eşyalarınızın,hanenizin veya büronuzun vaziyetini görüpte ücret çıkarsın diye kesinlikle bir expert gönderiririz bu bizi hayali bir ücret oluşturmaktan alıkoyar ve tüketiciyi doğru olarak bilgilendirmemize ve sonradan şöyle olmuş böyle olmuş bu kadar daha üste para isteriz gibi meselelerden bizleri kurtarır.

Ekspertiz raporu doğrultusunda karşılıklı konuşarak fiyat belirlenir ve eşya taşıma yolları üzerine hangi araç ile çalışılacağı yada asansör kurulup kurulmayacağı ile ilgili uzlaşma sağlanır.

Bu mutabakat sorasında sizinle anlaştığımız gün ve saate gelerek eşyalarınızı paketleyip demontaj olucak eşyalarınızı söker ve gene şehirler arası nakliyat’ta uygun bir araca yükleyerek yola çıkarız.

Eğer yok arakadaş ben eşya toplamayla listelemeyle sonradan hanesi hane sahibine teslim etmeyle uğraşamam derseniz bizler bunu ayrı olarak konuşulacak bir fiyat karşılığında bunu sizin için yapabiliriz.

Şehirler arası evden eve nakliyat kamyonlarımız özel bir sistemle izlemektedirler bu son teknolojik sistemle aracımızın nerede olduğu ne kadar süratle gittiği varış adresine hangi saate erişeceği sizlerin telefonuna kısa iletilerle iletilir.

Şehirler arası nakliye yaptırmak istiyor iseniz Yorulmaz  haneden haneye nakliyat garantisiyle eşyalarınızı güvenle taşıyabiliriz.

Aramızda yapacağımız kontrat içerisinde sigorta ile de alakalı bilgiler yer alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.